143015

CECILIA FRISENDAHL, etsning, signerad samt numrerad

Bud: 150 kr
Utropspris: 500 kr

24 x 25 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 30 mars 2020 kl. 18:17:29
    122877 (150 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 12:53:12
    109318 (125 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 10:22:22
    122877 (100 kr)