195376

CHAMPAGNEKYLARE, Moët & Chandon

Bud: 1 100 kr
31 okt 19:28
Utropspris: 2 500 kr

I tenn. Ø 36,5cm. Höjd 21,5cm. Slitage, repor. Ojämna kanter.

  • 21 oktober 2021 kl. 20:36:50
    93075 (1 100 kr)
  • 21 oktober 2021 kl. 19:26:27
    125602 (1 050 kr)
  • 20 oktober 2021 kl. 21:14:01
    93075 (1 000 kr)
  • 20 oktober 2021 kl. 21:13:55
    93075 (950 kr)
  • 20 oktober 2021 kl. 21:13:40
    93075 (900 kr)
  • 20 oktober 2021 kl. 21:13:28
    93075 (850 kr)
  • 19 oktober 2021 kl. 15:37:58
    96128 (800 kr)
  • 19 oktober 2021 kl. 15:37:50
    96128 (750 kr)
  • 12 oktober 2021 kl. 21:16:19
    145436 (700 kr)
  • 12 oktober 2021 kl. 15:58:32
    125602 (450 kr)
  • 11 oktober 2021 kl. 19:20:27
    134064 (200 kr)
  • 11 oktober 2021 kl. 11:57:09
    125602 (100 kr)