154422

CHAMPAGNEPINGLA, i mässing, tidigt 1900-tal

Bud: 750 kr
Slutar 30 augusti 20:06
Utropspris: 1 500 kr

Märkt "Sillery". Höjd 14cm. Bruksslitage.

  • 27 juli 2020 kl. 15:57:09
    94718 (750 kr)
  • 26 juli 2020 kl. 11:18:27
    118916 (700 kr)
  • 26 juli 2020 kl. 11:18:16
    93676 (650 kr)
  • 26 juli 2020 kl. 11:18:16
    118916 (600 kr)
  • 26 juli 2020 kl. 11:18:09
    93676 (550 kr)
  • 26 juli 2020 kl. 11:18:09
    118916 (500 kr)
  • 25 juli 2020 kl. 14:39:33
    93676 (475 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 00:29:44
    94718 (450 kr)
  • 23 juli 2020 kl. 20:11:14
    129848 (425 kr)
  • 22 juli 2020 kl. 10:16:11
    133181 (400 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 23:09:22
    130094 (375 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 22:10:34
    121249 (350 kr)
  • 14 juli 2020 kl. 18:54:21
    102408 (325 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 21:48:03
    121249 (300 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 21:47:53
    133011 (275 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 21:47:53
    119463 (275 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 00:14:46
    133011 (250 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 00:14:46
    128325 (225 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 14:25:07
    133011 (200 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 14:25:07
    102408 (175 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 20:13:20
    133011 (150 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 18:32:21
    90033 (125 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 17:20:22
    90983 (100 kr)