152580

CHIFFONJE, engelsk stil, 1900-talets första del

Bud: 100 kr
Slutar 4 juli 21:22
Utropspris: 1 000 kr

Bredd 122 cm. Djup 49 cm. Höjd 130 cm. Bruksslitage, några repor och slagmärken.

  • 29 juni 2020 kl. 11:46:22
    128257 (100 kr)