163585

DÄCKSTOL, Brogrens, 1900-tal

Bud: 1 200 kr
Avslutat 5 november 20:18
Utropspris: 2 000 kr

Ställbar solstol. Med bricka samt fotstöd. Bruksslitage. Spricka i brickan.

  • 5 november 2020 kl. 17:48:34
    102926 (1 200 kr)
    106199 (1 150 kr)
  • 2 november 2020 kl. 20:32:04
    102926 (1 100 kr)
  • 2 november 2020 kl. 09:28:37
    90914 (1 050 kr)
  • 2 november 2020 kl. 09:28:14
    119048 (1 000 kr)
    90914 (1 000 kr)
  • 1 november 2020 kl. 14:22:24
    119048 (800 kr)
  • 31 oktober 2020 kl. 23:54:59
    127784 (750 kr)
  • 31 oktober 2020 kl. 23:54:56
    106199 (700 kr)
    127784 (700 kr)
  • 31 oktober 2020 kl. 23:54:52
    106199 (650 kr)
    127784 (600 kr)
  • 30 oktober 2020 kl. 16:52:05
    106199 (550 kr)
  • 30 oktober 2020 kl. 16:52:04
    119048 (500 kr)
  • 28 oktober 2020 kl. 18:25:52
    119048 (425 kr)
    112504 (400 kr)
  • 28 oktober 2020 kl. 17:13:05
    119048 (325 kr)
    90549 (300 kr)
  • 27 oktober 2020 kl. 22:15:35
    90549 (150 kr)
    119048 (125 kr)
  • 27 oktober 2020 kl. 21:14:00
    90549 (100 kr)