184551

DÄCKSTOLAR, ett par, 1900-talets andra del

Bud: 1 700 kr
Slutar idag 19:02
Utropspris: 1 500 kr

Höjd 91 cm. Längd ca 140 cm. Bruksslitage.

  • 12 juni 2021 kl. 22:52:13
    142153 (1 700 kr)
  • 11 juni 2021 kl. 11:20:05
    142492 (1 600 kr)
  • 11 juni 2021 kl. 11:19:16
    142153 (1 500 kr)
  • 11 juni 2021 kl. 11:19:16
    142492 (1 500 kr)
  • 11 juni 2021 kl. 11:18:55
    142153 (1 450 kr)
  • 11 juni 2021 kl. 11:18:55
    142492 (1 400 kr)
  • 11 juni 2021 kl. 11:18:43
    142153 (1 350 kr)
  • 11 juni 2021 kl. 11:18:43
    142492 (1 300 kr)
  • 11 juni 2021 kl. 11:18:28
    142153 (1 250 kr)
  • 11 juni 2021 kl. 11:18:28
    142492 (1 200 kr)
  • 11 juni 2021 kl. 10:43:06
    142153 (1 100 kr)
  • 11 juni 2021 kl. 10:43:06
    138131 (1 050 kr)
  • 10 juni 2021 kl. 17:25:37
    138131 (950 kr)
  • 10 juni 2021 kl. 17:25:37
    123814 (900 kr)
  • 9 juni 2021 kl. 22:33:36
    123814 (850 kr)
  • 9 juni 2021 kl. 22:33:29
    118595 (800 kr)
  • 9 juni 2021 kl. 22:33:29
    123814 (800 kr)
  • 9 juni 2021 kl. 22:33:20
    118595 (700 kr)
  • 9 juni 2021 kl. 22:33:20
    123814 (650 kr)
  • 9 juni 2021 kl. 21:55:34
    118595 (475 kr)
  • 9 juni 2021 kl. 21:55:34
    135643 (450 kr)
  • 9 juni 2021 kl. 20:45:45
    135643 (400 kr)
  • 9 juni 2021 kl. 06:21:39
    133990 (375 kr)
  • 9 juni 2021 kl. 06:21:23
    120398 (350 kr)
  • 9 juni 2021 kl. 06:21:23
    133990 (350 kr)
  • 5 juni 2021 kl. 23:45:21
    120398 (325 kr)
  • 5 juni 2021 kl. 23:45:21
    136441 (300 kr)
  • 5 juni 2021 kl. 23:32:53
    120398 (275 kr)
  • 5 juni 2021 kl. 23:32:53
    125861 (250 kr)
  • 5 juni 2021 kl. 11:23:35
    125861 (225 kr)
  • 5 juni 2021 kl. 11:23:35
    139160 (200 kr)
  • 4 juni 2021 kl. 21:43:06
    139160 (175 kr)
  • 4 juni 2021 kl. 21:43:06
    125861 (150 kr)
  • 4 juni 2021 kl. 20:47:59
    125861 (125 kr)
  • 4 juni 2021 kl. 16:58:13
    133990 (100 kr)