128654

DÖRRAR, 1700-tal

Bud: 550 kr
Utropspris: 4 000 kr

Dörrar 2 st i furu. Järnskodda. 185 x 76,5 respektive 185 x 78 cm. Från Steninge slott, Husby-Ärlinghundra socken, Uppsala län. Skador och defekter.

  • 10 oktober 2019 kl. 19:21:52
    93733 (550 kr)
    97683 (500 kr)
  • 10 oktober 2019 kl. 19:17:14
    97683 (425 kr)
    107267 (400 kr)
  • 10 oktober 2019 kl. 19:16:58
    107267 (375 kr)
    97683 (350 kr)
  • 10 oktober 2019 kl. 18:59:15
    107267 (200 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 21:07:56
    93733 (175 kr)
  • 8 oktober 2019 kl. 21:11:55
    121317 (150 kr)
  • 7 oktober 2019 kl. 10:56:24
    93733 (125 kr)
  • 3 oktober 2019 kl. 23:26:48
    111218 (100 kr)