170278

DALAHÄST, 1900-talets första del

Bud: 900 kr
Avslutat 16 januari 19:36
Utropspris: 300 kr

Höjd 12 cm. Bruksslitage.

  • 16 januari 2021 kl. 19:23:12
    126253 (900 kr)
    126262 (850 kr)
  • 11 januari 2021 kl. 14:01:06
    126253 (800 kr)
    126262 (750 kr)
  • 11 januari 2021 kl. 14:00:48
    126253 (475 kr)
    126262 (450 kr)
  • 9 januari 2021 kl. 10:26:45
    126253 (425 kr)
  • 9 januari 2021 kl. 10:26:45
    102408 (400 kr)
  • 9 januari 2021 kl. 10:25:57
    126253 (375 kr)
  • 9 januari 2021 kl. 10:25:57
    102408 (350 kr)
  • 9 januari 2021 kl. 10:25:41
    126253 (275 kr)
  • 9 januari 2021 kl. 10:25:41
    102408 (250 kr)
  • 9 januari 2021 kl. 10:25:32
    126253 (175 kr)
  • 9 januari 2021 kl. 10:25:32
    102408 (150 kr)
  • 8 januari 2021 kl. 16:41:25
    126253 (125 kr)
  • 8 januari 2021 kl. 16:24:59
    120126 (100 kr)