102269

DALAHÄST 1900-talets första hälft

Bud: 175 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd 26cm. Stora lagningar, ställvis kraftigt slitage.

  • 11 oktober 2018 kl. 18:29
    118591 (175 kr)
  • 11 oktober 2018 kl. 18:29
    116807 (150 kr)
  • 11 oktober 2018 kl. 18:19
    118591 (125 kr)
  • 10 oktober 2018 kl. 20:39
    116807 (100 kr)