133394

DALAHÄSTAR, 3 st, bl.a. Grannas A. Olsson och Siljans Trä Hb, 1900-tal

Bud: 300 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd mellan 10,5 och 16,5 cm. Den näst största med färgbortfall och avslag på trä. Bruksslitage.

  • 3 december 2019 kl. 19:55:44
    126262 (300 kr)
  • 3 december 2019 kl. 19:55:16
    126830 (275 kr)
  • 3 december 2019 kl. 19:35:26
    120050 (250 kr)
    96498 (250 kr)
  • 2 december 2019 kl. 22:26:16
    120050 (225 kr)
  • 2 december 2019 kl. 20:10:15
    90835 (200 kr)
  • 1 december 2019 kl. 23:10:32
    120050 (175 kr)
  • 30 november 2019 kl. 20:20:50
    90835 (150 kr)
    117169 (150 kr)
  • 28 november 2019 kl. 22:57:06
    90835 (125 kr)
  • 21 november 2019 kl. 23:02:11
    119468 (100 kr)