165555

DAMSKRIVBORD, gustavianskt stil, 1800/1900-tal

Bud: 2 100 kr
Avslutat 26 november 20:52
Utropspris: 800 kr

Mått 49 x 88 cm. Höjd 75 cm. Senare bemålning. Bruksslitage. Ej fungerande nyckel.

  • 26 november 2020 kl. 20:50:07
    124394 (2 100 kr)
    134318 (2 000 kr)
  • 26 november 2020 kl. 20:49:53
    134318 (1 900 kr)
    124394 (1 800 kr)
  • 26 november 2020 kl. 20:49:45
    134318 (1 600 kr)
    124394 (1 500 kr)
  • 26 november 2020 kl. 20:49:32
    134318 (1 350 kr)
    124394 (1 300 kr)
  • 26 november 2020 kl. 20:18:12
    134318 (1 050 kr)
    135781 (1 000 kr)
  • 26 november 2020 kl. 19:31:11
    134318 (800 kr)
  • 26 november 2020 kl. 10:44:01
    112463 (750 kr)
  • 23 november 2020 kl. 20:04:05
    124394 (700 kr)
  • 20 november 2020 kl. 20:07:03
    112463 (650 kr)
  • 19 november 2020 kl. 22:01:07
    134318 (600 kr)
    112463 (550 kr)
  • 19 november 2020 kl. 22:00:45
    112463 (475 kr)
    134318 (450 kr)
  • 19 november 2020 kl. 20:20:39
    112463 (425 kr)
    134318 (400 kr)
  • 19 november 2020 kl. 20:20:25
    134318 (375 kr)
    112463 (350 kr)
  • 19 november 2020 kl. 20:20:19
    134318 (325 kr)
    112463 (300 kr)
  • 19 november 2020 kl. 09:53:04
    134318 (275 kr)
    114065 (250 kr)
  • 19 november 2020 kl. 06:03:58
    134318 (225 kr)
  • 17 november 2020 kl. 19:52:06
    135781 (200 kr)
  • 17 november 2020 kl. 19:51:53
    110590 (175 kr)
    135781 (150 kr)
  • 17 november 2020 kl. 17:56:30
    110590 (125 kr)
  • 17 november 2020 kl. 16:51:02
    118189 (100 kr)