162343

DAVID ROSÉN, soffbord, Westerbergs Tranås, NK, 1950/60-tal

Bud: 950 kr
Slutar 25 oktober 19:10
Utropspris: 2 000 kr

90x58cm. Bord i teak med svärtat underrede. Höjd 58+15cm. Bruksslitage.

  • 20 oktober 2020 kl. 21:38:19
    113813 (950 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 21:38:14
    113813 (900 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 21:38:08
    113813 (850 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 21:38:01
    113813 (800 kr)
  • 13 oktober 2020 kl. 09:49:23
    97969 (750 kr)
  • 13 oktober 2020 kl. 09:49:16
    97969 (700 kr)
  • 13 oktober 2020 kl. 09:49:09
    97969 (650 kr)
  • 13 oktober 2020 kl. 09:48:59
    97969 (425 kr)
  • 13 oktober 2020 kl. 09:48:54
    97969 (400 kr)
  • 13 oktober 2020 kl. 09:48:48
    97969 (375 kr)
  • 11 oktober 2020 kl. 14:09:20
    125978 (350 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 23:57:02
    125978 (300 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 20:21:08
    93151 (100 kr)