142992

DAVID TÄGTSTRÖM, 'Bertil Bull Hedlund', etsning, signerad

Bud: 425 kr
Utropspris: 500 kr

Med dedikation. 13 x 10 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 30 mars 2020 kl. 19:04:51
    102762 (425 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:04:25
    110076 (400 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:04:25
    102762 (400 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 01:19:01
    110076 (375 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 14:09:11
    102762 (350 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 20:42:32
    120563 (325 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 19:32:19
    110076 (300 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 19:32:19
    102762 (275 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 19:32:11
    110076 (250 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 19:32:11
    102762 (225 kr)
  • 16 mars 2020 kl. 20:21:30
    110076 (175 kr)
  • 16 mars 2020 kl. 20:21:30
    102762 (150 kr)
  • 15 mars 2020 kl. 03:21:18
    110076 (125 kr)
  • 14 mars 2020 kl. 18:21:10
    109446 (100 kr)