158107

DEKANTERINGSTRATT, silver, 17/1800-tal, England

Bud: 1 400 kr
Avslutat 20 september 19:06
Utropspris: 2 000 kr

Vikt 80g. Höjd 11,5cm, Ø 8,5cm. Graverad "H" på fästet/haken. Mindre bruksslitage.

  • 20 september 2020 kl. 19:04:07
    133463 (1 400 kr)
    102567 (1 350 kr)
  • 20 september 2020 kl. 19:03:41
    133463 (1 300 kr)
    102567 (1 250 kr)
  • 7 september 2020 kl. 19:52:31
    133463 (1 200 kr)
    99343 (1 150 kr)
  • 6 september 2020 kl. 19:05:54
    99343 (1 100 kr)
  • 4 september 2020 kl. 18:43:39
    102408 (1 050 kr)
    124190 (1 000 kr)
  • 4 september 2020 kl. 16:29:06
    124190 (950 kr)
    102408 (900 kr)
  • 4 september 2020 kl. 16:28:48
    124190 (700 kr)
    102408 (650 kr)
  • 2 september 2020 kl. 23:50:12
    124190 (550 kr)
    133463 (500 kr)
  • 2 september 2020 kl. 21:44:40
    133463 (425 kr)
    102136 (400 kr)
  • 2 september 2020 kl. 19:40:31
    133463 (375 kr)
    102408 (350 kr)
  • 2 september 2020 kl. 18:49:16
    102408 (250 kr)
  • 2 september 2020 kl. 11:40:57
    90948 (225 kr)
  • 1 september 2020 kl. 21:03:46
    119463 (200 kr)
  • 1 september 2020 kl. 19:56:36
    90329 (175 kr)
    90070 (175 kr)
  • 1 september 2020 kl. 17:56:27
    90329 (150 kr)
  • 1 september 2020 kl. 16:46:48
    102408 (125 kr)
  • 1 september 2020 kl. 16:36:25
    119468 (100 kr)