162487

DISKMASKIN Cylinda DM 3010

Bud: 1 050 kr
Slutar idag 19:46
Utropspris: 2 200 kr

Nypris ca 4000:-, display fungerade vid testtillfället, ej testad med vatten. Fabriksnytt gods från vitvarutransportör. Partiet har klassats som transportskadat och kan ha emabalageskador samt yttre skönhetsskador. Oanvänd. Bucklor sidor samt ovansida.

  • 25 oktober 2020 kl. 19:07:55
    116665 (1 050 kr)
  • 25 oktober 2020 kl. 15:44:44
    136167 (1 000 kr)
    117949 (1 000 kr)
  • 25 oktober 2020 kl. 15:44:33
    136167 (850 kr)
    117949 (800 kr)
  • 22 oktober 2020 kl. 21:05:30
    136167 (600 kr)
    119468 (550 kr)
  • 22 oktober 2020 kl. 17:22:31
    136167 (425 kr)
    134299 (400 kr)
  • 21 oktober 2020 kl. 19:11:46
    134299 (250 kr)
    107799 (225 kr)
  • 21 oktober 2020 kl. 14:55:57
    107799 (125 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 20:54:05
    119468 (100 kr)