162500

DISKMASKIN Electrolux ESF5206LOW

Bud: 750 kr
Slutar imorgon 20:12
Utropspris: 2 000 kr

Nypris ca 3700:-, display fungerade vid testtillfället, ej testad med vatten. Fabriksnytt gods från vitvarutransportör. Partiet har klassats som transportskadat och kan ha emabalageskador samt yttre skönhetsskador. Oanvänd. Intrycknignar och bucklor på sidor samt baksida och innerplåt.

  • 24 oktober 2020 kl. 19:28:07
    136167 (750 kr)
    120174 (700 kr)
  • 22 oktober 2020 kl. 21:07:07
    136167 (650 kr)
    119468 (600 kr)
  • 22 oktober 2020 kl. 17:25:40
    136167 (550 kr)
    123474 (500 kr)
  • 18 oktober 2020 kl. 08:29:58
    123474 (450 kr)
  • 18 oktober 2020 kl. 08:29:48
    117949 (425 kr)
    123474 (400 kr)
  • 18 oktober 2020 kl. 08:25:45
    117949 (150 kr)
  • 14 oktober 2020 kl. 12:36:02
    114480 (125 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 20:51:17
    119468 (100 kr)