162502

DISKMASKIN Finlux DW 1349-4

Bud: 1 200 kr
Avslutat 26 oktober 20:16
Utropspris: 800 kr

Nypris ca 2000:-, display fungerade vid testtillfället, ej testad med vatten. Fabriksnytt gods från vitvarutransportör. Partiet har klassats som transportskadat och kan ha emabalageskador samt yttre skönhetsskador. Oanvänd. Intrycknignar och bucklor på sidor samt baksida och innerplåt.

  • 26 oktober 2020 kl. 20:14:08
    129022 (1 200 kr)
    122290 (1 200 kr)
  • 26 oktober 2020 kl. 20:01:40
    129022 (1 150 kr)
  • 26 oktober 2020 kl. 20:00:46
    117949 (1 100 kr)
  • 26 oktober 2020 kl. 19:59:50
    129022 (1 050 kr)
    117949 (1 000 kr)
  • 26 oktober 2020 kl. 19:49:31
    129022 (850 kr)
    117949 (800 kr)
  • 26 oktober 2020 kl. 19:48:46
    117949 (700 kr)
  • 26 oktober 2020 kl. 19:34:58
    90413 (650 kr)
  • 26 oktober 2020 kl. 18:50:01
    117949 (600 kr)
    129022 (600 kr)
  • 25 oktober 2020 kl. 21:44:08
    117949 (400 kr)
    125486 (375 kr)
  • 25 oktober 2020 kl. 21:43:55
    117949 (350 kr)
    125486 (325 kr)
  • 25 oktober 2020 kl. 15:47:27
    117949 (300 kr)
  • 24 oktober 2020 kl. 23:15:15
    125486 (275 kr)
  • 24 oktober 2020 kl. 23:12:16
    107269 (250 kr)
    125486 (225 kr)
  • 24 oktober 2020 kl. 22:11:29
    107269 (200 kr)
    121209 (175 kr)
  • 24 oktober 2020 kl. 16:42:37
    107269 (150 kr)
  • 21 oktober 2020 kl. 21:13:14
    125486 (125 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 20:49:38
    119468 (100 kr)