162502

DISKMASKIN Finlux DW 1349-4

Bud: 275 kr
Slutar imorgon 20:16
Utropspris: 800 kr

Nypris ca 2000:-, display fungerade vid testtillfället, ej testad med vatten. Fabriksnytt gods från vitvarutransportör. Partiet har klassats som transportskadat och kan ha emabalageskador samt yttre skönhetsskador. Oanvänd. Intrycknignar och bucklor på sidor samt baksida och innerplåt.

  • 24 oktober 2020 kl. 23:15:15
    125486 (275 kr)
  • 24 oktober 2020 kl. 23:12:16
    107269 (250 kr)
    125486 (225 kr)
  • 24 oktober 2020 kl. 22:11:29
    107269 (200 kr)
    121209 (175 kr)
  • 24 oktober 2020 kl. 16:42:37
    107269 (150 kr)
  • 21 oktober 2020 kl. 21:13:14
    125486 (125 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 20:49:38
    119468 (100 kr)