162476

DISKMASKIN Sharp QW-GT43U413W-NR

Bud: 1 150 kr
Slutar imorgon 19:24
Utropspris: 4 000 kr

Nypris ca 7000:-, display fungerade vid testtillfället, ej testad med vatten. Fabriksnytt gods från vitvarutransportör. Partiet har klassats som transportskadat och kan ha emabalageskador samt yttre skönhetsskador. Oanvänd. Tryckning, repor.

  • 24 oktober 2020 kl. 17:46:27
    119468 (1 150 kr)
  • 21 oktober 2020 kl. 18:31:38
    107799 (1 100 kr)
  • 15 oktober 2020 kl. 21:20:54
    107549 (1 050 kr)
  • 15 oktober 2020 kl. 21:20:29
    135624 (1 000 kr)
    107549 (1 000 kr)
  • 14 oktober 2020 kl. 21:00:24
    135624 (425 kr)
    123474 (400 kr)
  • 13 oktober 2020 kl. 20:17:51
    135624 (225 kr)
    123474 (200 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 20:59:24
    135624 (150 kr)
    119468 (125 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 18:23:57
    135624 (100 kr)