149218

DRÄKTKAPPA, råsiden, stlk ca 36, ca 1960-tal

Bud: 225 kr
Utropspris: 300 kr

Bruksslitage.

  • 24 maj 2020 kl. 00:34:37
    109937 (225 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 00:34:08
    91128 (200 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 00:34:08
    109937 (200 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 00:33:57
    91128 (175 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 00:33:57
    109937 (150 kr)
  • 15 maj 2020 kl. 22:03:34
    91128 (125 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 20:05:55
    99658 (100 kr)