199522

DUK, siden med broderi, Kina, tidigt 1900-tal

Bud: 150 kr
Slutar imorgon 19:04
Utropspris: 300 kr

126 x 41 cm. Några mindre skador.

  • 22 november 2021 kl. 23:51:28
    133613 (150 kr)
  • 22 november 2021 kl. 14:44:38
    93256 (125 kr)
  • 19 november 2021 kl. 09:12:24
    133613 (100 kr)