199441

DUK, siden med silvertråd, Kina/Japan, 1800/1900-tal

Bud: 325 kr
Slutar imorgon 20:22
Utropspris: 300 kr

90 x 90 cm. Skador.

  • 22 november 2021 kl. 23:51:03
    120797 (325 kr)
    133613 (300 kr)
  • 22 november 2021 kl. 23:50:57
    120797 (250 kr)
    133613 (225 kr)
  • 22 november 2021 kl. 23:50:54
    120797 (200 kr)
    133613 (175 kr)
  • 22 november 2021 kl. 19:05:42
    120797 (150 kr)
    133613 (125 kr)
  • 21 november 2021 kl. 01:33:15
    120797 (100 kr)