196857

EDMUND PEDERSEN, soffbord, 1960-tal

Bud: 0 kr
Avslutat 30 oktober 20:58
Utropspris: 400 kr

Längd 140 cm. Bredd 54 cm. Höjd 50 cm. Med kaklad skiva. Bruksslitage, repor, en skiva spräckt.