131907

EILA JUNTUNEN, olja på duk, signerad

Bud: 125 kr
Utropspris: 800 kr

50 x 60 cm.

  • 15 november 2019 kl. 20:15:59
    123694 (125 kr)
  • 14 november 2019 kl. 20:40:03
    92918 (100 kr)