131908

EILA JUNTUNEN, olja på duk, signerad

Bud: 100 kr
Slutar 15 november 20:22
Utropspris: 800 kr

32 x 39 cm.

  • 6 november 2019 kl. 18:42:35
    92918 (100 kr)