131909

EILA JUNTUNEN, olja på duk, signerad

Bud: 100 kr
Slutar 15 november 20:24
Utropspris: 800 kr

60 x 50 cm.

  • 9 november 2019 kl. 10:41:29
    120174 (100 kr)