131909

EILA JUNTUNEN, olja på duk, signerad

Bud: 475 kr
Utropspris: 800 kr

60 x 50 cm.

  • 15 november 2019 kl. 20:31:33
    93309 (475 kr)
  • 15 november 2019 kl. 20:31:28
    111715 (450 kr)
    93309 (425 kr)
  • 15 november 2019 kl. 20:31:14
    111715 (400 kr)
  • 15 november 2019 kl. 20:30:04
    93309 (375 kr)
  • 15 november 2019 kl. 20:29:50
    123694 (350 kr)
  • 15 november 2019 kl. 20:28:54
    93309 (325 kr)
    123694 (325 kr)
  • 15 november 2019 kl. 20:28:32
    93309 (300 kr)
  • 15 november 2019 kl. 20:28:15
    123694 (275 kr)
  • 15 november 2019 kl. 20:27:08
    93309 (250 kr)
  • 15 november 2019 kl. 20:26:55
    123694 (225 kr)
  • 15 november 2019 kl. 20:26:14
    93309 (200 kr)
    123694 (200 kr)
  • 15 november 2019 kl. 20:24:30
    93309 (175 kr)
  • 15 november 2019 kl. 20:23:43
    123694 (150 kr)
  • 15 november 2019 kl. 20:20:02
    93309 (125 kr)
  • 9 november 2019 kl. 10:41:29
    120174 (100 kr)