199409

EJNAR KOHLMANN, olja på duk, signerad

Bud: 425 kr
Avslutat 26 november 21:04
Utropspris: 1 500 kr

50x60cm. Fläckar.

  • 26 november 2021 kl. 21:02:52
    117360 (425 kr)
  • 26 november 2021 kl. 18:24:03
    93687 (400 kr)
    100345 (375 kr)
  • 25 november 2021 kl. 18:29:46
    100345 (225 kr)
    93687 (200 kr)
  • 19 november 2021 kl. 20:57:36
    93687 (150 kr)
  • 17 november 2021 kl. 20:38:40
    90329 (125 kr)
    117003 (125 kr)
  • 17 november 2021 kl. 15:03:49
    90329 (100 kr)