199411

EJNAR KOHLMANN, olja på duk, signerad

Bud: 700 kr
Avslutat 26 november 21:09
Utropspris: 800 kr

46x66cm. Krackelyr.

  • 26 november 2021 kl. 21:07:13
    117360 (700 kr)
    90329 (650 kr)
  • 26 november 2021 kl. 21:06:15
    90329 (600 kr)
  • 26 november 2021 kl. 21:06:03
    117360 (550 kr)
    90329 (500 kr)
  • 26 november 2021 kl. 21:03:51
    117360 (450 kr)
    115572 (425 kr)
  • 26 november 2021 kl. 18:09:07
    115572 (375 kr)
  • 26 november 2021 kl. 18:08:39
    100345 (350 kr)
    115572 (350 kr)
  • 25 november 2021 kl. 18:30:39
    100345 (325 kr)
    115572 (300 kr)
  • 23 november 2021 kl. 00:17:58
    115572 (200 kr)
    144928 (175 kr)
  • 20 november 2021 kl. 19:14:04
    115572 (150 kr)
    90329 (125 kr)
  • 17 november 2021 kl. 14:39:29
    90329 (100 kr)