125046

ELDHUNDAR, 2 st, smide, 1700-tal

Bud: 1 050 kr
Slutar 25 augusti 19:46
Utropspris: 4 000 kr

Snarlika. Höjd 53-56 cm. Längd 46-49 cm. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 13 augusti 2019 kl. 17:54:19
    97779 (1 050 kr)
  • 13 augusti 2019 kl. 17:54:12
    113844 (1 000 kr)
    97779 (1 000 kr)
  • 13 augusti 2019 kl. 17:54:06
    113844 (950 kr)
    97779 (900 kr)
  • 13 augusti 2019 kl. 17:53:59
    113844 (850 kr)
    97779 (800 kr)
  • 13 augusti 2019 kl. 17:53:50
    113844 (750 kr)
    97779 (700 kr)
  • 13 augusti 2019 kl. 14:09:58
    113844 (650 kr)
    97779 (600 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 12:44:43
    113844 (550 kr)
    90948 (500 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 12:44:37
    113844 (475 kr)
    90948 (450 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 12:44:30
    113844 (425 kr)
    90948 (400 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 12:44:24
    113844 (375 kr)
    90948 (350 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 12:44:18
    113844 (325 kr)
    90948 (300 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 12:44:12
    113844 (275 kr)
    90948 (250 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 12:44:06
    113844 (225 kr)
    90948 (200 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 12:43:57
    113844 (175 kr)
    90948 (150 kr)
  • 11 augusti 2019 kl. 16:19:22
    113844 (125 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 15:00:14
    113494 (100 kr)