114273

ELLIS WALLIN etsning "Ett gammalt kvarter", signerad

Bud: 125 kr
Utropspris: 300 kr

Upplaga 25/100. 27x21cm. Något gulnad.

  • 16 mars 2019 kl. 18:37:58
    121639 (125 kr)
  • 7 mars 2019 kl. 19:33:47
    112437 (100 kr)