152367

ELLIS WALLIN, olja på duk, signerad

Bud: 1 500 kr
Utropspris: 500 kr

42 x 34 cm.

  • 1 juli 2020 kl. 19:47:29
    100403 (1 500 kr)
  • 1 juli 2020 kl. 19:47:29
    131188 (1 500 kr)
  • 1 juli 2020 kl. 19:47:06
    100403 (1 450 kr)
  • 1 juli 2020 kl. 19:47:06
    131188 (1 400 kr)
  • 1 juli 2020 kl. 19:46:36
    100403 (1 350 kr)
  • 1 juli 2020 kl. 19:46:36
    131188 (1 300 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 09:45:29
    100403 (1 250 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 09:45:29
    115370 (1 200 kr)
  • 23 juni 2020 kl. 18:47:59
    115370 (100 kr)