143014

ELSA NIELSEN, handkolorerad etsning, signerad, eget tryck

Bud: 100 kr
Utropspris: 500 kr

26 x 17 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 29 mars 2020 kl. 17:25:29
    118318 (100 kr)