121381

EMANUEL BERNSTONE färglitografi, signerad

Bud: 475 kr
Slutar idag 19:20
Utropspris: 800 kr

Upplaga 108/250, 61x76cm

  • 14 juni 2019 kl. 22:02:11
    106876 (475 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 14:23:46
    122913 (450 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 14:23:46
    106876 (425 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 14:23:41
    106876 (375 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 14:23:41
    122913 (350 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 14:23:36
    106876 (325 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 14:23:36
    122913 (300 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 14:23:30
    106876 (225 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 14:23:30
    122913 (200 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 14:23:26
    106876 (175 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 14:23:26
    122913 (150 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 19:36:45
    106876 (125 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 10:16:57
    114630 (100 kr)