119308

EMILE GALLÉ, fällbord med intarsia, signerad

Bud: 1 600 kr
Slutar 26 maj 19:38
Utropspris: 10 000 kr

Interiörmotiv. Längd 72 cm. Djup 52 cm. Höjd ca 74 cm. Smärre bruksslitage.

  • 19 maj 2019 kl. 21:45
    98584 (1 600 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:43
    108195 (1 500 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:43
    105247 (1 200 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:43
    108195 (1 450 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:43
    105247 (1 200 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:43
    108195 (1 400 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:43
    105247 (1 200 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:43
    108195 (1 350 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:43
    105247 (1 200 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:42
    108195 (1 300 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:42
    105247 (1 200 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:42
    108195 (1 250 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 07:22
    105247 (1 200 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 07:22
    112463 (1 100 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 07:22
    105247 (1 150 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:47
    112463 (1 100 kr)