119308

EMILE GALLÉ, fällbord med intarsia, signerad

Bud: 0 kr
Utropspris: 10 000 kr

Interiörmotiv. Längd 72 cm. Djup 52 cm. Höjd ca 74 cm. Smärre bruksslitage.

  • 26 maj 2019 kl. 19:39:22
    116285 (7 000 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 19:39:22
    112463 (4 100 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 19:37:55
    116285 (6 500 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 19:37:55
    112463 (4 100 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 19:36:23
    116285 (6 000 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 19:36:23
    112463 (4 100 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 19:35:15
    116285 (5 250 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 19:31:39
    112463 (4 100 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 18:52:43
    105247 (3 500 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 18:52:43
    113792 (2 100 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 18:48:57
    105247 (3 000 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 18:48:57
    113792 (2 100 kr)
  • 25 maj 2019 kl. 18:47:52
    105247 (2 500 kr)
  • 22 maj 2019 kl. 18:03:53
    113792 (2 100 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:45:49
    98584 (1 600 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:43:27
    108195 (1 500 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:43:27
    105247 (1 200 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:43:20
    108195 (1 450 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:43:20
    105247 (1 200 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:43:14
    108195 (1 400 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:43:14
    105247 (1 200 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:43:06
    108195 (1 350 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:43:06
    105247 (1 200 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:42:52
    108195 (1 300 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:42:52
    105247 (1 200 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:42:44
    108195 (1 250 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 07:22:29
    105247 (1 200 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 07:22:29
    112463 (1 100 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 07:22:10
    105247 (1 150 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:47:59
    112463 (1 100 kr)