170920

EMMAFÅTÖLJ, 1900-talets första del

Bud: 375 kr
Avslutat 25 januari 19:43
Utropspris: 600 kr

Höjd 87 cm. Bruksslitage, någon fläck.

  • 25 januari 2021 kl. 19:41:54
    115525 (375 kr)
  • 25 januari 2021 kl. 19:41:44
    133350 (350 kr)
    115525 (350 kr)
  • 25 januari 2021 kl. 19:40:56
    133350 (325 kr)
  • 25 januari 2021 kl. 19:39:25
    115525 (300 kr)
    133350 (300 kr)
  • 21 januari 2021 kl. 15:35:32
    115525 (275 kr)
  • 21 januari 2021 kl. 15:35:13
    138147 (250 kr)
    115525 (250 kr)
  • 21 januari 2021 kl. 15:35:01
    138147 (225 kr)
    115525 (200 kr)
  • 19 januari 2021 kl. 10:20:06
    138147 (175 kr)
  • 19 januari 2021 kl. 09:33:17
    119069 (150 kr)
  • 19 januari 2021 kl. 00:45:08
    138147 (125 kr)
  • 16 januari 2021 kl. 21:44:08
    132155 (100 kr)