126657

ERIK WORTS Safaristol, Eilersen Danmark.

Bud: 400 kr
Utropspris: 600 kr

Sitthöjd ca 40cm, totalhöjd 76cm. Fläckar samt fuktskador på klädsel. Bruksslitage.

  • 12 september 2019 kl. 10:27:05
    111656 (400 kr)
    98511 (375 kr)
  • 11 september 2019 kl. 22:20:06
    111656 (325 kr)
    98511 (300 kr)
  • 11 september 2019 kl. 22:19:52
    98511 (225 kr)
    111656 (200 kr)
  • 11 september 2019 kl. 22:19:40
    98511 (175 kr)
    111656 (150 kr)
  • 11 september 2019 kl. 20:22:22
    98511 (125 kr)
  • 8 september 2019 kl. 20:15:32
    111656 (100 kr)