126637

ERNST HÄLLGREN "Stadshuset, Stockholm", färgetsning

Bud: 175 kr
Utropspris: 500 kr

Signerad i trycket. 31x38,5cm. Gulnad.

  • 2 september 2019 kl. 21:05:40
    91866 (175 kr)
  • 2 september 2019 kl. 21:05:34
    91140 (150 kr)
    91866 (125 kr)
  • 1 september 2019 kl. 11:26:18
    91140 (100 kr)