195174

ETAGEBORD, 1800-talets slut

Bud: 425 kr
Avslutat 16 oktober 19:48
Utropspris: 400 kr

Hjultrissor. 56 x 40 cm. Höjd 76 cm. Bruksslitage.

  • 16 oktober 2021 kl. 19:46:22
    98468 (425 kr)
  • 16 oktober 2021 kl. 19:38:32
    103861 (400 kr)
  • 16 oktober 2021 kl. 19:38:23
    145424 (375 kr)
    103861 (375 kr)
  • 16 oktober 2021 kl. 19:38:12
    145424 (350 kr)
    103861 (325 kr)
  • 16 oktober 2021 kl. 19:37:57
    145424 (300 kr)
    103861 (275 kr)
  • 16 oktober 2021 kl. 19:37:33
    145424 (250 kr)
    103861 (225 kr)
  • 15 oktober 2021 kl. 11:28:22
    145424 (200 kr)
    90950 (175 kr)
  • 15 oktober 2021 kl. 01:17:53
    145424 (125 kr)
  • 7 oktober 2021 kl. 13:39:44
    114233 (100 kr)