107912

ETIENNE, 1800/1900-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd 131 cm. Vinglig/ranglig, sprickor,bruksslitage.

  • 8 december 2018 kl. 13:54
    119197 (100 kr)