110126

EUFONIUM, Royal Tone

Bud: 400 kr
Utropspris: 600 kr

Slitage och bucklor. Fodral med defekter.

  • 16 januari 2019 kl. 17:54:58
    102460 (400 kr)
    97969 (375 kr)
  • 16 januari 2019 kl. 00:24:12
    102460 (350 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 21:17:51
    96249 (325 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 21:17:45
    106491 (300 kr)
    96249 (275 kr)
  • 12 januari 2019 kl. 21:40:31
    106491 (250 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 00:03:54
    92334 (225 kr)
  • 10 januari 2019 kl. 03:35:39
    119781 (200 kr)
  • 9 januari 2019 kl. 15:44:24
    96249 (175 kr)
  • 7 januari 2019 kl. 16:51:21
    119463 (150 kr)
  • 7 januari 2019 kl. 14:23:15
    97969 (125 kr)
  • 7 januari 2019 kl. 12:21:27
    119463 (100 kr)