140060

EUGENE TROST, 'Zebra', Upsala Ekeby/Gefle

Bud: 2 900 kr
Avslutat 23 februari 19:34
Utropspris: 2 000 kr

5 tekoppar med underfat. Bruksslitage, krackelyr, en kopp med minimalt toppnagg, en kopp med minimalt bottennagg.

  • 23 februari 2020 kl. 11:35:27
    102616 (2 900 kr)
  • 22 februari 2020 kl. 23:10:54
    121603 (2 800 kr)
  • 21 februari 2020 kl. 07:54:13
    102616 (2 700 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 09:19:10
    93732 (2 600 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 09:19:03
    128611 (2 500 kr)
    93732 (2 400 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 09:18:57
    128611 (2 300 kr)
    93732 (2 200 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 09:18:52
    128611 (2 100 kr)
    93732 (2 000 kr)
  • 16 februari 2020 kl. 23:51:46
    128611 (1 900 kr)
  • 16 februari 2020 kl. 20:19:28
    99999 (1 800 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 18:04:24
    102616 (1 700 kr)
    93732 (1 600 kr)
  • 10 februari 2020 kl. 22:52:15
    93732 (1 450 kr)
    96889 (1 400 kr)
  • 10 februari 2020 kl. 16:05:34
    93732 (1 100 kr)
  • 9 februari 2020 kl. 21:46:01
    121603 (1 050 kr)
  • 9 februari 2020 kl. 21:45:47
    113200 (1 000 kr)
    121603 (1 000 kr)
  • 9 februari 2020 kl. 18:33:34
    113200 (950 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 11:15:50
    119620 (900 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 18:01:15
    119447 (850 kr)
    96153 (800 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 17:08:35
    96153 (650 kr)
    121475 (600 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 15:08:33
    96153 (550 kr)
    106598 (500 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 15:08:23
    96153 (225 kr)
    106598 (200 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 14:47:46
    96153 (125 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 12:48:37
    106598 (100 kr)