203272

EYKE LEMM, interiör med modell, olja på duk, signerad

Bud: 175 kr
Avslutat 15 januari 19:28
Utropspris: 300 kr

59,5x5,cm. Oramad. Krackelyr, färgsläpp.

  • 15 januari 2022 kl. 19:26:07
    126589 (175 kr)
  • 11 januari 2022 kl. 06:02:20
    93355 (150 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 21:33:55
    126589 (125 kr)
  • 4 januari 2022 kl. 22:28:13
    110000 (100 kr)