136788

FÄLGAR 4st, Cadillac

Bud: 425 kr
Avslutat 16 januari 19:07
Utropspris: 800 kr

5 bult, 18x8Jx3I. Kromskador/släpp, bruksslitage. 2019-bg71569 p5

  • 16 januari 2020 kl. 19:05:53
    122816 (425 kr)
    107257 (400 kr)
  • 16 januari 2020 kl. 19:05:38
    122816 (375 kr)
    107257 (350 kr)
  • 16 januari 2020 kl. 19:05:26
    122816 (325 kr)
    107257 (300 kr)
  • 16 januari 2020 kl. 19:05:23
    122816 (275 kr)
  • 16 januari 2020 kl. 19:05:22
    107257 (250 kr)
  • 16 januari 2020 kl. 19:04:14
    122816 (225 kr)
    127500 (200 kr)
  • 16 januari 2020 kl. 19:04:06
    127500 (125 kr)
  • 3 januari 2020 kl. 16:03:54
    107257 (100 kr)