181611

FÄLLBORD, 1800-tal

Bud: 950 kr
Avslutat 11 maj 20:14
Utropspris: 1 500 kr

Skiva i valnötsrotsfanér. Ø 83 cm. Höjd 74 cm. Bruksslitage, list defekt. Skiva något bulig.

  • 10 maj 2021 kl. 12:35:28
    112463 (950 kr)
  • 10 maj 2021 kl. 01:49:42
    93355 (900 kr)
  • 10 maj 2021 kl. 01:49:28
    112463 (850 kr)
  • 10 maj 2021 kl. 01:49:28
    93355 (850 kr)
  • 10 maj 2021 kl. 01:49:09
    112463 (800 kr)
  • 10 maj 2021 kl. 01:49:09
    93355 (750 kr)
  • 9 maj 2021 kl. 20:18:29
    112463 (700 kr)
  • 9 maj 2021 kl. 20:18:29
    93355 (650 kr)
  • 9 maj 2021 kl. 17:35:21
    93355 (600 kr)
  • 8 maj 2021 kl. 20:59:38
    112463 (550 kr)
  • 8 maj 2021 kl. 20:59:38
    90611 (550 kr)
  • 8 maj 2021 kl. 20:59:25
    112463 (450 kr)
  • 8 maj 2021 kl. 20:59:25
    90611 (425 kr)
  • 8 maj 2021 kl. 20:59:01
    112463 (350 kr)
  • 8 maj 2021 kl. 20:59:01
    90611 (325 kr)
  • 7 maj 2021 kl. 19:19:26
    112463 (300 kr)
  • 6 maj 2021 kl. 08:59:43
    93355 (275 kr)
  • 6 maj 2021 kl. 08:59:38
    112463 (250 kr)
  • 6 maj 2021 kl. 08:59:38
    93355 (250 kr)
  • 6 maj 2021 kl. 08:59:32
    112463 (225 kr)
  • 6 maj 2021 kl. 08:59:32
    93355 (200 kr)
  • 4 maj 2021 kl. 23:33:58
    112463 (175 kr)
  • 4 maj 2021 kl. 23:33:58
    103097 (150 kr)
  • 4 maj 2021 kl. 21:50:47
    103097 (100 kr)