129964

FÄLLBORD, valnötsrot, 1700/1800-tal

Bud: 1 000 kr
Utropspris: 3 000 kr

Ø 87 cm. Höjd 67 cm. Bruksslitage, lagad stomme. Proviniens Krusenberg Herrgård.

  • 12 oktober 2019 kl. 09:14:24
    93355 (1 000 kr)
    97885 (1 000 kr)
  • 12 oktober 2019 kl. 09:14:12
    93355 (750 kr)
    97885 (700 kr)
  • 12 oktober 2019 kl. 09:14:05
    93355 (550 kr)
    97885 (500 kr)
  • 12 oktober 2019 kl. 09:13:56
    93355 (225 kr)
    97885 (200 kr)
  • 12 oktober 2019 kl. 01:22:20
    93355 (150 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 02:53:27
    97885 (125 kr)
  • 8 oktober 2019 kl. 20:06:48
    91140 (100 kr)