121327

FÅTÖLJ, 1940-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 600 kr

Stjärnmöbler. Bredd 78 cm, höjd 82 cm. Bruksslitage.

  • 15 juni 2019 kl. 16:42:49
    90466 (100 kr)