165562

FÅTÖLJ, Ulferts, Tibro, 1960/1970-tal

Bud: 850 kr
Avslutat 26 november 21:04
Utropspris: 1 200 kr

Stomme i kromad metall. Klädd i brunt skinn med djup häftade rygg och sittplymå. Bruksslitage, några sömnar har gått upp. Omgjorda tassar.

  • 26 november 2020 kl. 20:43:10
    137096 (850 kr)
  • 24 november 2020 kl. 17:26:42
    135528 (800 kr)
    136420 (750 kr)
  • 18 november 2020 kl. 08:44:12
    136420 (600 kr)
  • 18 november 2020 kl. 05:05:07
    121317 (425 kr)
  • 18 november 2020 kl. 04:02:04
    114084 (100 kr)