181601

FÅTÖLJER, 1 par, rotting, 1900-talets mitt

Bud: 2 300 kr
Avslutat 11 maj 20:01
Utropspris: 1 500 kr

Bredd 65 cm. Höjd 76 cm, sitthöjd 35 cm. Bruksslitage. Enstaka flätningsskador förekommer.

  • 11 maj 2021 kl. 19:59:10
    141651 (2 300 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 19:57:45
    125982 (2 200 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 19:57:45
    141651 (2 100 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 19:57:01
    125982 (2 000 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 19:57:01
    141651 (1 900 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 19:55:40
    125982 (1 800 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 19:55:20
    141651 (1 700 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 19:54:31
    125982 (1 600 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 19:54:17
    141651 (1 500 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 19:52:20
    125982 (1 450 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 19:52:13
    141651 (1 400 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 19:51:45
    125982 (1 350 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 19:51:21
    141651 (1 300 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 19:50:18
    125982 (1 250 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 10:17:12
    141651 (1 200 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 09:38:47
    123591 (1 150 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 08:41:52
    141651 (1 100 kr)
  • 7 maj 2021 kl. 00:24:28
    139315 (1 050 kr)
  • 6 maj 2021 kl. 16:09:12
    141540 (1 000 kr)
  • 5 maj 2021 kl. 14:30:04
    141501 (950 kr)
  • 5 maj 2021 kl. 09:42:45
    119463 (900 kr)
  • 5 maj 2021 kl. 09:42:45
    102926 (850 kr)
  • 4 maj 2021 kl. 12:51:31
    119463 (300 kr)
  • 4 maj 2021 kl. 12:51:31
    123379 (275 kr)
  • 3 maj 2021 kl. 19:57:35
    119463 (250 kr)
  • 3 maj 2021 kl. 19:57:35
    93151 (225 kr)
  • 3 maj 2021 kl. 19:57:29
    119463 (200 kr)
  • 3 maj 2021 kl. 19:57:29
    93151 (175 kr)
  • 3 maj 2021 kl. 19:57:15
    119463 (150 kr)
  • 3 maj 2021 kl. 19:57:15
    93151 (125 kr)
  • 3 maj 2021 kl. 19:09:52
    119463 (100 kr)