94265

FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 600 kr

Höjd 81 cm. Sitthöjd 44 cm. Bruksslitage och skavmärken.

  • 11 juni 2018 kl. 13:22
    96505 (100 kr)