112114

FÅTÖLJER, rokokostil, 1900-talets första del

Bud: 2 600 kr
Utropspris: 4 000 kr

Förgyllda. Sitthöjd ca 43 cm, höjd 85 cm. Bruksslitage, ställvis slitage av förgyllning.

  • 13 februari 2019 kl. 19:04
    96764 (2 600 kr)
  • 13 februari 2019 kl. 19:04
    99679 (2 500 kr)
  • 13 februari 2019 kl. 19:03
    96764 (2 400 kr)
  • 13 februari 2019 kl. 19:03
    99679 (2 300 kr)
  • 13 februari 2019 kl. 19:02
    99679 (2 200 kr)
  • 13 februari 2019 kl. 19:02
    96764 (2 100 kr)
  • 13 februari 2019 kl. 19:02
    96764 (1 900 kr)
  • 13 februari 2019 kl. 19:02
    99679 (1 800 kr)
  • 13 februari 2019 kl. 19:01
    99679 (1 600 kr)
  • 12 februari 2019 kl. 06:33
    93355 (1 500 kr)
  • 12 februari 2019 kl. 06:33
    112463 (1 500 kr)
  • 5 februari 2019 kl. 00:17
    93355 (1 450 kr)
  • 5 februari 2019 kl. 00:17
    102844 (1 400 kr)
  • 5 februari 2019 kl. 00:17
    102844 (1 300 kr)
  • 5 februari 2019 kl. 00:17
    93355 (1 250 kr)
  • 5 februari 2019 kl. 00:17
    102844 (1 200 kr)
  • 5 februari 2019 kl. 00:17
    93355 (1 150 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 23:29
    102844 (1 100 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 18:23
    97561 (1 050 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 18:22
    102844 (1 000 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 18:22
    97561 (1 000 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 18:22
    102844 (950 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 18:22
    97561 (900 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 18:22
    102844 (850 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 18:22
    97561 (800 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 18:22
    102844 (750 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 18:22
    97561 (700 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 12:20
    102844 (650 kr)
  • 1 februari 2019 kl. 11:12
    97561 (600 kr)
  • 31 januari 2019 kl. 19:32
    119463 (550 kr)
  • 31 januari 2019 kl. 19:32
    97561 (500 kr)
  • 31 januari 2019 kl. 19:32
    119463 (500 kr)
  • 31 januari 2019 kl. 18:44
    97561 (475 kr)
  • 31 januari 2019 kl. 18:44
    119463 (450 kr)
  • 31 januari 2019 kl. 18:44
    119463 (325 kr)
  • 31 januari 2019 kl. 18:44
    97561 (300 kr)
  • 31 januari 2019 kl. 18:28
    119463 (150 kr)
  • 31 januari 2019 kl. 18:28
    102844 (125 kr)
  • 31 januari 2019 kl. 16:23
    119463 (100 kr)